NERDPOWER:
MIEPPOWER:
webradio magic.vanced.nl stats preferences webmail sfcave Sjors does NZ

c00lePiK: [UploaI] [ArgieF] Klik om tu sien


Djk@ Thu, 24 Nov 2022 19:43:40 +0100
Trap voor tijdens de lunch: _klikken_hond!_
Wed, 23 Nov 2022 11:42:23 +0100
sla mogge! Tue, 22 Nov 2022 10:18:28 +0100
Kunnig En het is alweer goeiemorgen Tue, 22 Nov 2022 09:54:58 +0100
sla mogge Mon, 21 Nov 2022 16:12:48 +0100
Trap hey allemaal

goedemorgen
Mon, 21 Nov 2022 09:49:39 +0100
Sla Van de vrouw bedoel je? Nee dit is weer een andere klaagtoko geloof ik Sat, 05 Nov 2022 09:23:13 +0100
Joopst Komt dat bij jou vandaan Sla?
_klikken_hond!_
Mooie overwinning
Fri, 04 Nov 2022 22:52:07 +0100
Djk@ Jup Fri, 04 Nov 2022 07:09:47 +0100
Joopst Kijken jullie ook Andor? Thu, 03 Nov 2022 21:21:03 +0100
Joopst _klikken_hond!_ Tue, 01 Nov 2022 22:22:29 +0100
Kunnig Yep, ben hem ook aan het kijken Mon, 31 Oct 2022 09:45:13 +0100
sla Amazon prime voor als je het bij de bron wil ophalen. Mon, 24 Oct 2022 09:08:50 +0200
Joopst Filmtips (serie eigenlijk):
The Peripheral

_klikken_hond!_
Sun, 23 Oct 2022 23:11:27 +0200
sla Ik ben een waardeloze typer...Begin ergens in de 80, maar loop terug naar 55 of zo omdat ik af en toe moet gluren of veel fouten ga maken. Wed, 19 Oct 2022 08:45:47 +0200
Joopst Hoeveel haal jij? Tue, 18 Oct 2022 13:53:13 +0200
sla zelfs op 0.25x slecht te zien, maar hij lijkt wel veel op de middenlijn te zitten... Mon, 17 Oct 2022 15:02:05 +0200
Joopst Het schijnt voor sneltypen niet echt uit te maken.
Ik had ergens gehoord dat de nr1 een qwerty is.
Mon, 17 Oct 2022 13:35:14 +0200
sla zal wel een dvorak plankje zijn? Mon, 17 Oct 2022 12:18:08 +0200
Trap oja, als je het zelf ook wilt proberen: monkeytype.com _klikken_hond!_ Sun, 16 Oct 2022 17:00:00 +0200
Trap Ik vond 111 wpm al best ok, maar deze gast hieronder die dubbelt dat dus gewoon nog ff makkelijk.
wat een held
Sun, 16 Oct 2022 16:59:34 +0200
Trap Sun, 16 Oct 2022 16:57:44 +0200
Trap je wordt out gasje Sun, 02 Oct 2022 11:29:04 +0200
sla damn, das vlot heren! Sat, 01 Oct 2022 13:04:04 +0200
sla Ik heb weer 2x€14.52 richting bHosted geslingerd!
Ik stuur wel even een betaallinkie in de groep!

Sat, 01 Oct 2022 11:36:01 +0200
Djk@ Piep piep piep Sun, 04 Sep 2022 22:30:05 +0200
Joopst Thx voor het doorgeven, deze briljante site heeft geen monitoring, enkel het piepsysteem ) Sun, 04 Sep 2022 21:28:55 +0200
Joopst Ik had ook die uit India aangepast. Nu doen de linkjes het ook van die.
Sun, 04 Sep 2022 21:28:16 +0200
Djk@ Anderen lijken het ook weer te doen 🤡 Sun, 04 Sep 2022 18:36:57 +0200
Trap _klikken_hond!_ geeft een 404 tegenwoordig, ik heb de rss link bijgewerkt. Misschien werkt het zo weer.. Sun, 04 Sep 2022 12:51:46 +0200